Wargaming Comunity
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Wargaming Comunity

cel mai tare forum din romania
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere [GraFf*]

In jos 
+3
Don Corleone
q*|*p
GraFf*
7 participan?i
AutorMesaj
GraFf*
Admin
Admin



Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/01/2008
Varsta : 28
Localizare : Hell

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:39 am

Nume:Copacianu Marius Florin
Ani:12(scz ca nu am 15 anii... Rolling Eyes )
Oras:Bucuresti/Chiajna-(intre... Laughing )

De cat timp joci pe server: in jur de 1 luna
Nick pe server:-rAw-GraFf*
Parerea ta despre server:No cooment....

Astept...[Decizia].... Smile
Sus In jos
q*|*p
Jucator
Jucator
q*|*p


Mesaje : 30
Data de înscriere : 10/01/2008
Varsta : 37

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 2:05 am

contra...de jucat joaca pe sv nu zic da o data era fff suspect de coade...
Sus In jos
Don Corleone
Jucator
Jucator
Don Corleone


Mesaje : 11
Data de înscriere : 12/01/2008

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:08 pm

Hai cu toti la admineeeeee ,uraaaaaaaa lol!
Sus In jos
3M!
Jucator
Jucator
3M!


Mesaje : 31
Data de înscriere : 09/01/2008
Varsta : 28

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:10 pm

Mai joaca pe server!!
Sus In jos
GraFf*
Admin
Admin



Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/01/2008
Varsta : 28
Localizare : Hell

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:01 pm

q*|*p a scris:
contra...de jucat joaca pe sv nu zic da o data era fff suspect de coade...

Ai vro dovada ca am coade...daca nu..atunci taci... Evil or Very Mad
Sus In jos
monstru_pufos
Jucator
Jucator



Mesaje : 34
Data de înscriere : 09/01/2008

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:26 pm

graff .. nu e cazul sa fii tupeist. poti sa ii raspunzi si frumos ca nu ai coduri.

in rest sunt de parere cu corleone. HAI FRATE, chiar are serveru nevoie de inca 50 de admini, faceti cerere parca ati fi in piata sa luati rosii si paine. unii poate chiar joaca si au dreptul dar sunt si altii care n'au nicio treaba cu sv si tot vor admin.

si acum mesaj pentru cei care joaca. ma, voi chiar aveti probleme de codati si lagari cand jucati? pentru ca atunci, da nu sunt destui admini sau sunt da nu'si fac toti treaba. dar altfel, sa fii admin doar ca sa te dai mare? e absurd. si inca un lucru, sa fii admin nu e usor si nu e privilegiu. nu esti admin doar ca sa nu'ti iei slay sa stai tero cu awp in baza, sau sa nu te duci dupa ostateci sau sa nu te duci la bmb sa dai defuse. nu asta inseamna admin, adica privilegii. admin inseamna in primul si in primul rand RESPONSABILITATE. inseamna sa lasi jocul deoparte cand ceva e putred, cat chef ai avea tu sa te joci in momentul ala, si sa vezi daca x sau y e codat. sa stai sa dai kickuri peste kickuri cand e lag mare, sa ii impaci pe toti, sa'i faci sa nu mai injure si asa mai departe. stiu ca suna ca si cum as tine morala, dar am impresia ca NIMENI NU INTELEGE ASTA SI CA NU SUNTETI PREGATITI pentru admin avand in vedere ca singurul vostru tel in counter este sa ajungeti in TOP.
Sus In jos
3M!
Jucator
Jucator
3M!


Mesaje : 31
Data de înscriere : 09/01/2008
Varsta : 28

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:45 pm

mama monstrule da cat ai scris :O
Sus In jos
monstru_pufos
Jucator
Jucator



Mesaje : 34
Data de înscriere : 09/01/2008

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 3:11 pm

apropo, marius florin. tu esti deja admin pe pro.wargaming .. ce iti mai trebuie pe go? nu mai vb ca am intrat azidimineata pe pro si tu cica admin online .. de unde te jucai cat puteai .. frage frage .. si pe sv lagari si camperi de nu mai stiai de tine. plus, se injura ca pe satra si tu nu ziceai nimic. bravo ma .. bun admin esti .. sau n'ai invatat inca comenzile .. hai ca ti le scriu eu:
amx_kick
amx_slap
amx_slay
amx_gag

eu zic sa citesti mesajul scris de mine mai sus. adminu nu este un privilegiu, ci o responsabilitate. si eu cand mi'am cumparat adminu prima oara ziceam .. sa vezi acu .. ma oftica unu zboara samd. nu e chiar asa, dar ma rog .. tu n'ai de unde sa stii. eu cred ca 3m! e prea ingaduitor cu voi ma. as fi curios cate zile ai rezista tu sa fii admin pe sv lu zero Razz
Sus In jos
Talibanu
Jucator
Jucator



Mesaje : 8
Data de înscriere : 12/01/2008

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 3:59 pm

monstrule nu stiu de unde ai scoso da grozav leai spus
Sus In jos
GraFf*
Admin
Admin



Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/01/2008
Varsta : 28
Localizare : Hell

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 7:59 pm

monstru_pufos a scris:
apropo, marius florin. tu esti deja admin pe pro.wargaming .. ce iti mai trebuie pe go? nu mai vb ca am intrat azidimineata pe pro si tu cica admin online .. de unde te jucai cat puteai .. frage frage .. si pe sv lagari si camperi de nu mai stiai de tine. plus, se injura ca pe satra si tu nu ziceai nimic. bravo ma .. bun admin esti .. sau n'ai invatat inca comenzile .. hai ca ti le scriu eu:
amx_kick
amx_slap
amx_slay
amx_gag

eu zic sa citesti mesajul scris de mine mai sus. adminu nu este un privilegiu, ci o responsabilitate. si eu cand mi'am cumparat adminu prima oara ziceam .. sa vezi acu .. ma oftica unu zboara samd. nu e chiar asa, dar ma rog .. tu n'ai de unde sa stii. eu cred ca 3m! e prea ingaduitor cu voi ma. as fi curios cate zile ai rezista tu sa fii admin pe sv lu zero Razz

Pai desteptu de 3M! nu mia zis ca mia dat admin....seara mia zis si el ma mia dat admin...Razz....si apropo nu ai scrie 100...etc..000 ca inteleg si daca scri 3 cuvinte... tongue
Sus In jos
monstru_pufos
Jucator
Jucator



Mesaje : 34
Data de înscriere : 09/01/2008

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 8:46 pm

Smile funny
am aflat ca ai admin pe sv inaintea ta. si nu mi'a zis nimeni .. doar am scris /admin ... bine bine. nu mai conteaza. doar ai grija de acu incolo de sv.
Sus In jos
q*|*p
Jucator
Jucator
q*|*p


Mesaje : 30
Data de înscriere : 10/01/2008
Varsta : 37

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 8:51 pm

graff esti cam tupeist...eu ti-am zis ca s-ar putea sa ai coade si atunci in joc nu era nici un admin timp de 2 harti...pe care u ai jucat ca ultimu zeu rupeai tot, hs-uri cateva prin zid si din cateva gloante ... eu mereu ii zic unui admin de unu care cred ca e codat atunci cand e....nu am zis ca ai. am zis ca este posibil sa ai....batea rau de tot la ochi orice ai zice u... afro
Sus In jos
ZERO
Owner
Owner
ZERO


Mesaje : 37
Data de înscriere : 09/01/2008

Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 12:35 am

iti ajunge pe pro, nui mai dati zei k nu sunt !!!!
Sus In jos
https://wargaming.forum.st
Continut sponsorizat





Cerere [GraFf*] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere [GraFf*]   Cerere [GraFf*] Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere [GraFf*]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere ban!
» Cerere Admin!
» Cerere Upgrade !
» Cerere upgrade!!
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wargaming Comunity :: The WarGaming Servers :: xtream.csproject.org :: Cereri Admine-
Mergi direct la: