Wargaming Comunity
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Wargaming Comunity

cel mai tare forum din romania
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 unban me plz

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Neo
Jucator
Jucator



Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 3:43 pm

Nick pe server: Neo
Adminu care mi-a dat ban este:monstru_pufos
Ip:78.96.136.3
Comentariu: jucam ieri pe harta de_dust2 pe la ora 18:00, si mi-am luat ban permanent dupa vreo 4-6 minute de joc ..nici poze nu mi-a facut(i le dadeam cu cea mai mare placere) ...si mai am si steam...Nu e prima data cand imi iau ban pe serv vostru,am mai patit-o acuma vreo 2 luni... numai ca... mi`am schimbat ip...
Sus In jos
ZERO
Owner
Owner
ZERO


Mesaje : 37
Data de înscriere : 09/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 10:46 pm

mestere ideea e ca monstru_pufos dupa cele spuse de tn trb sa vina cu un motiv intemeiat dk e asa cum zici tu... tiai luat ban acuma 2-3 luni ai zis, da ? si ce ai vrea sati trimitem o telegrama din partea celor de pe svr-ul, go.....org vrei unban sau nu ? e datoria ta nu a noastra sa vi sa faci o cerere de unban, k nu noi castigam, e doar pentru tine, tu te distrezi nu noi...
o sati scot eu banul !
Sus In jos
https://wargaming.forum.st
Neo
Jucator
Jucator



Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 3:27 pm

mc ZERO Very Happy
Sus In jos
monstru_pufos
Jucator
Jucator



Mesaje : 34
Data de înscriere : 09/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeVin Ian 18, 2008 6:38 am

neo .. jura'te ma ca joci pe steam si n'aveai niciun cod si zau daca'ti mai dau ban ... nu mai tin minte exact motivul pentru care ti'am dat ban dar sa stii ca eu nu dau neintemeiat. oricum, cat sunt eu pe sv esti sub observatie - asta sa'ti intre bine la cap.
Sus In jos
notorious*tyk
Admin
Admin
notorious*tyk


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/01/2008
Varsta : 36
Localizare : go. pro. :)

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeVin Ian 18, 2008 5:37 pm

Idea ar trebui un demo inainte de ban .. sau poze Idea
Sus In jos
BuT 4 PgL
Jucator
Jucator



Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeVin Ian 18, 2008 10:39 pm

eu il stiu pe Neo ..e un baiat bun...joaca bine ..dupa parerea mea...si va spun ca nu e codat..
Sus In jos
Neo
Jucator
Jucator



Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 11:12 am

Steamid:STEAM_0:1:14852356...... montru_pufos... vreu ca iainte sa-mi dai ban ...poze sa-mi faci(ca sa le postez pe forum )... ca sa am si eu o dovada... ca nu am coduri
Sus In jos
monstru_pufos
Jucator
Jucator



Mesaje : 34
Data de înscriere : 09/01/2008

unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 5:54 pm

ieri tocmai am gasit cu andreas wall-ul care nu iese la poze ... si care merge si pe steam. el si l'a pus .. eu i'am facut poze, mi le'a trimis ... si ca sa vezi, 100% curate. jmecheria: se dezactiva in momentul pozei si se reactiva imediat dupa aia automat. deci momentan va anunt ca pozele nu mai prezinta certitudinea ca omu nu are wall.
ban nu mai ai .. but a garantat pentru tine, deocamdata ai o bila alba. dar repet, daca o sa mi se para ceva dubios o sa trec spectator si o sa te urmaresc cu mare atentie. pana una alta, numai bine!
Sus In jos
Continut sponsorizat





unban me plz Empty
MesajSubiect: Re: unban me plz   unban me plz Icon_minitime

Sus In jos
 
unban me plz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban me
» cerere unban
» Cum sa arate o cerere de unban!!
» Cum trebuie sa arate o cerere de unban !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wargaming Comunity :: The WarGaming Servers :: xtream.csproject.org :: Unban-
Mergi direct la: